Spotkania Grupy Wsparcia LGBT+

Od października do czerwca w każdą drugą i czwartą środę miesiąca Fabryka Równości zaprasza na spotkania GRUPY WSPARCIA, które poprowadzi psycholożka i psychoterapeutka Katarzyna Kraska.

Spotkania odbywają się w godzinach 17:30 – 19:30 w Poziom wyżej przy ul. Piotrkowskiej 56.

Spotkania są przeznaczone dla osób LGBT+, które chciałyby wymienić się swoimi doświadczeniami w atmosferze pełnej zrozumienia i akceptacji. Chcemy, aby było to miejsce, gdzie można porozmawiać o trudnościach w relacjach z najbliższymi, obawami związanymi z coming outem, czy doświadczanymi problemami z akceptacją ze strony otoczenia, a także o innych tematach, które będziesz chciał/chciała wnieść do grupy. Naszym wspólnym zadaniem będzie stworzenie bezpiecznej przestrzeni dla tych, którzy będą tego potrzebowali.

!!!UWAGA!!!

26 września odbywa się SPOTKANIE OTWARTE, na którym opowiemy, na czym będą dokładnie polegały spotkania grupy, odpowiemy na pytania i będzie to okazja żebyś decydował/zdecydowała, czy to formuła, która Ci odpowiada. Postaramy się również podpowiedzieć, gdzie szukać innej pomocy, jeśli ta grupa nie będzie dla Ciebie wystarczającą formą wsparcia. Po spotkaniu otwartym i pierwszych spotkaniach grupy wsparcia (10 i 24 października) stworzy się grupa zamknięta (to znaczy, że nie będziemy prowadzili ciągłego naboru do grupy, kolejne spotkanie otwarte i nabór do grupy planujemy po nowym roku).

W przypadku pytań prosimy o kontakt: psycholog@katarzynakraska.pl.

¿Cuándo?

Mié 22 de mayo de 2019 17:30-19:30

¿Donde?

Piotrkowska 56
90-105  Lodz

Fabryka Równości
Piotrkowska 56
90-105  Lodz

Spotkania Grupy Wsparcia LGBT+ en Lodz le mié 26 de junio de 2019 17:30-19:30 (Reuniones / Debates Gay, Lesbiana, Trans, Bi)
Spotkania Grupy Wsparcia LGBT+
Reuniones / Debates / Gay, Lesbiana, Tra...  

Mié 26 de junio de 2019 17:30-19:30
Fabryka Równości (Lodz)

Detalles

Contactar Fabryka Równości